top of page
paw.png

Môžem vstúpiť do kaviarne s háravou fenou?

Vstup do kaviarne MLSKAfé s háravou fenou nie je povolený. A to z dôvodu, že sa v kaviarni môže naraz nachádzať viac psov a mohlo by medzi nimi dôjsť ku konfliktu. Veď to poznáte, dvaja chlapi a lákajúca fenka... Bezpečnosť našich klientov je pre nás na prvom mieste. 

paw.png

Môžem vstúpiť do kaviarne s chorým psíkom?

paw.png

Pre vstup do kaviarne MLSKAfé musí mať psík všetky povinné očkovania.

Ak má psík infekčnú chorobu, počkajte s návštevou kaviarne do úplného vyliečenia. Iné choroby, ktoré neohrozujú ostatných psíkov - nijako nebránia vstupu do kaviarne.

Môžem navštíviť kaviareň aj bez psíka? 

paw.png

Samozrejme, môžete k nám prísť aj bez psíka. Radi Vám ponúkneme nie len výborné zákusky, ale aj nezabudnuteľnú atmosféru kaviarne MLSKAfé

v spoločnosti štvornohých priateľov.

Môžem navštíviť kaviareň aj s veľkým psom?

paw.png

Kaviareň MLSKAfé môžete navštíviť s malým, stredným, veľkým, či obrovským psom. Všetkých labkošov máme rovnako radi, preto nerozlišujeme plemená ani ich veľkosť. Psík, však, musí byť socializovaný a mať všetky povinné očkovania.

Poskytujete výživové poradenstvo?

paw.png

V prípade otázok ohľadom zdravej výživy psíka, nutričných hodnôt, BARF stravy či pri výbere granúl sa neváhajte obrátiť na náš personál, alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle, alebo prostredníctvom našich sociálnych sieti uvedených

v sekcii KONTAKT.

Môže psík zjesť celú tortu v priebehu dňa?

Množstvo torty, ktoré dávate Vášmu labkošovi počítajte podľa dennej kŕmnej dávky. Torta musí byť skladovaná v chladničke a vydrží 3 až 4 dní, preto je možné tortu rozdeliť na viacero dni a nahradiť ňou bežnú stravu psíka.

paw.png
paw.png

Môžeme prísť vyvenčiť a zahrať sa s vašimi škôlkarmi?

Našou prioritou je poskytnúť škôlkarovi profesionálny prístup. Venčenie a hru zabezpečuje našim škôlkarom odborný personál.

Postrážite mi psíka aj v noci?

V HAFškôlke sa o Vášho labkoša postaráme v pracovné dni od 07:00 do 19:00.

Stráženie psíkov mimo uvedených hodín nie je možné.

paw.png

Dá sa prenajať priestor v HAFparku na účely ako sú narodeninové oslavy, prednášky alebo akcie benefičného charakteru?

paw.png

V priestoroch HAFparku Vám radi zorganizujeme narodeninovú oslavu, pripravíme priestor na prednášku či akciu benefičného charakteru. 

Pre rezerváciu priestoru nás kontaktujte na telefónnom čísle, ktoré nájdete v sekcii KONTAKT.

Ako sa dostanem do HAFparku?

paw.png

HAFpark sa nachádza na Mánesovom námestí 7 v Petržalke. Ak za nami cestujete autom, do navigácie zadajte adresu Farského 4. Pohodlne zaparkujte pred prevádzkou a orientujte sa na tyrkysovú fasádu.

V prípade, že sa k nám vyberiete MHD, najbližšia zástavka je Farského. Dostanete sa na ňu električkou číslo 3 alebo autobusom číslo 84, 95, 99.

Posielate torty a HAFFiny poštou?

Nakoľko sú narodeninové torty a HAFFiny vyrábané z mäsa, musia byť uchované v chladničke. Z toho dôvodu nie je možné poslať tento druh tovaru poštou ani kuriérom.

paw.png

Čo mám robiť ak chcem u vás pracovať?

Ak máte záujem sa stať súčasťou nášho tímu, pošlite nám Váš životopis na mailovú adresu mlsky@mlsky.sk

bottom of page